יבוא אווירי

קריאף אלבטרוס הקימה חטיבה המתמקדת בפתרונות בתחום היבוא האווירי, המתאימים במקרים של מטען קטן, משלוחים מיוחדים וחפצי ערך, גורם הזמן חשוב במיוחד או כשההובלה בים אינה רווחית. שיטת העבודה של החטיבה מבוססת על רשת הסוכנים של משלח גלובלי, JAS שותפתה האסטרטגית.

לאורך השנים, פתחו חברות אלה קשרי עבודה רציפים וחזקים עם המובילים האוויריים האיכותיים בעולם המאפשרים יבוא מטענים מכל רחבי העולם.
מערך נציגי הלקוחות של החטיבה מקצה לכל לקוח נציג אשר מלווה לאורך כל התהליך, תוך הכרות מעמיקה עם דרישותיו המקצועיות ותחום הפעילות שלו, כל זאת במטרה למצוא את הפתרון היצירתי, המתאים והרווחי ביותר עבורו. סוג המשלוחים ומהירות התגובה הם המשתנים המהותיים ביותר בחטיבת היבוא האווירי והחטיבה דואגת לטפל בכל תהליך השילוח בשלביו השונים, מנקודת היציאה ועד למסירה ביעד המבוקש, כל זאת תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים שנקבעים מראש.

יצוא אווירי

חטיבת היצוא האווירי של קריאף אלבטרוס מפתחת פתרונות שילוח אווירי המבוססים על רשת הסוכנים הבינלאומית של משלח גלובלי JAS Forwarding Worldwide, רשת הפרושה בעשרות מדינות ברחבי העולם ומאפשרת יצוא אווירי למרבית היעדים בעולם. פתרונות יצוא אווירי מתאימים במקרים אשר בהם מטען קטן, במשלוחים מיוחדים וחפצי ערך, כאשר גורם הזמן חשוב במיוחד, או כאשר ההובלה בים איננה רווחית. סוג המשלוחים ומהירות התגובה הם המשתנים המהותיים ביותר בחטיבת היצוא האווירי, כאשר החטיבה דואגת לטפל בכל תהליך השילוח לשלביו השונים, מנקודת היציאה ועד למסירה ביעד המבוקש. כל זאת תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים אשר נקבעים מראש. מערך נציגי לקוחות של החטיבה מקצה לכל לקוח נציג אשר מלווה אותו אישית לאורך כל התהליך, תוך כדי הכרות מעמיקה עם צרכיו ותחום הפעילות שלו. כל זאת במטרה למצוא את הפתרון היצירתי, המתאים והרווחי ביותר עבורו.

זמינות במשך
24 שעות ביממה,
7 ימים בשבוע

מעקב וקבלת
עדכונים שוטפים
בזמן אמת

סוכנים בפריסה
עולמית, ומגוון
סניפים מקומיים

מומחיות וניסיון
בטיפול במטענים
מורכבים

ליווי מקצועי
לכל אורך
התהליך

שותפים של קריאף בעולם