יבוא ימי

חטיבת היבוא הימי של קריאף אלבטרוס מתמחה בהובלת כל סוגי המטענים הימיים והתאמתם לדרישות הלקוח הסופי. השירות היעיל והמקצועי של אנשי החטיבה הימית המוענק ללקוחותינו ניתן ע"י צוות ותיק ואיכותי המלווה את החברה מיום הקמתה. אנו מציעים שירותי גרופאג'ים (LCL), מסודרים ושבועיים מכל נמלי המזרח, כמעט, לרבות אירופה וארה"ב , כמו כן פתרונות אחסנה במחסני סוכננו הממוקמים בסמוך לנמלי היציאה. חשוב לציין כי לחטיבה הימית בקריאף התמחויות בשינוע מכולות מלאות מכל נקודה בעולם, ניסיון מוכח בשינוע משלוחים באוניות צובר, קונבנציונליים, ציוד מיוחד בעל מידות חריגות , וכמובן חכירת אוניות לטובת פרויקטים מורכבים הדורשים ליווי וטיפול משלב קבלת ההזמנה ועד להובלה ופריקת המטען בבית הלקוח.

כל בעלי התפקידים בחטיבת היבוא הימי הם בעלי רישיון משלח בינלאומי מטעם היאט"א ובעלי ניסיון מוכח בשירות לקוחות והכרת המטריה ביבוא הימי והתאמתם לדרישות הלקוח, כאשר ההתייחסות הינה גם לפן הלוגיסטי וכמובן גם לפן המסחרי שלפיו "תפירת" העסקה, תנאיה ותוקפה משלימים את מערך השרשרת האספקה.

יצוא ימי

חטיבת היצוא הימי של קריאף אלבטרוס מספקת מכלול פתרונות יצירתיים ללקוחותיה ומלווה אותם לאורך כל שרשרת האספקה – מהספק ועד הלקוח הסופי. פתרונות אלה מתבססים על יתרון משמעותי ובולט – שיתוף הפעולה הוותיק עם משלח גלובלי JAS Forwarding Worldwide ורשת סוכניה הפרוסה על פני יעדים שונים בעולם. מטעני הובלה ימיים מובלים במכולות בעלות גדלים שונים, וללקוח ניתנת אפשרות בחירה בשימוש מכולה מלאה או מכולה שאינה מלאה (LCL), כאשר התמחור משתנה בהתאם לנפח המטען, או גודל המכולה.

התמחור בענף זה, מורכב מהוצאות קבועות, שאינן קשורות לסוג המטען, משקלו והוצאות משתנות המושפעות בעיקר משלושה גורמים: גודל המטען, משקל המטען ולוחות זמנים.

זמינות במשך
24 שעות ביממה,
7 ימים בשבוע

מעקב וקבלת
עדכונים שוטפים
בזמן אמת

סוכנים בפריסה
עולמית, ומגוון
סניפים מקומיים

מומחיות וניסיון
בטיפול במטענים
מורכבים

ליווי מקצועי
לכל אורך
התהליך

שותפים של קריאף בעולם